Andrzej Łebek
ADWOKAT
Założyciel Kancelarii w Wałbrzychu, wspólnik i założyciel Kancelarii we Wrocławiu, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii. Obecnie wpisany na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Wałbrzychu. Od wielu lat specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa karnego oraz obsługi prawnej przedsiębiorców.
WIĘCEJ
Aniela Łebek
ADWOKAT
Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii. W 2004 roku ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Wałbrzychu. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem karnym oraz gospodarczym. Ukończyła podyplomowe studia na Wydziale Prawa i Administracji o specjalizacji prawo gospodarcze i handlowe.
WIĘCEJ
Natalia Łebek
ADWOKAT
Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii, kierunek: prawo. W 2009 roku ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Wałbrzychu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Rachunkowości i kontroli finansowej. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem gospodarczym, cywilnym oraz rodzinnym. Dodatkowo nadzoruje prawidłową realizację projektów europejskich.
WIĘCEJ
Beata Walczak
KIEROWNIK KANCELARII
Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydział Nauk Historycznych, Instytut Kulturoznawstwa, uzyskany dyplom magistra.
WIĘCEJ
Kancelaria Adwokacka adw. Andrzej Łebek ul. Dmowskiego 22/12 Wałbrzych, woj. dolnośląskie, 58-300