Kancelaria Adwokacka Wałbrzych

Celem naszych Kancelarii jest zapewnienie Państwu szybkiej i skutecznej pomocy z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i etycznych świadczonej obsługi prawnej. Kancelarie oferują kompleksową pomoc prawną we wszelkich aspektach prowadzenia działalności gospodarczej, jak również pomaga klientom indywidualnym.

Kancelaria Adwokacka w mieście Wałbrzych funkcjonuje na rynku od ponad 30 lat. Adwokat Andrzej Łebek jest również współzałożycielem Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Spółka Komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, która to Kancelaria jest jedną z największych kancelarii odszkodowawczych w Polsce, a w 2011 roku usytuowała się na drugim miejscu w rankingu Gazety Wyborczej dla regionu „Dolny Śląsk i Lubuskie”. Siedziba tej Kancelarii znajduje się we Wrocławiu, przy ul. Wyścigowej 56.

Zespół Kancelarii Adwokackich A.A.N. Łebek to grupa adwokatów oraz aplikantów adwokackich, którzy zdobywali doświadczenie świadcząc pomoc prawną zarówno w ramach kancelarii adwokackich jak również w urzędach i instytucjach państwowych.

Siedziby Kancelarii znajdują się w Wałbrzychu i we Wrocławiu, lecz dzięki szerokiej współpracy z adwokatami i radcami prawnymi prowadzimy sprawy na terenie całej Polski, co pozwala nam na szybkie i skuteczne prowadzenie postępowań oraz obsługę firm na terenie niemal całego kraju.

Swoim klientom zapewniamy profesjonalną pomoc prawną i usługi na najwyższym poziomie. Założeniem Kancelarii jest indywidualne podejście do każdego problemu oraz dostosowanie oferty do potrzeb poszczególnych klientów. Celem Kancelarii jest zapewnienie wysokiego poziomu merytorycznego świadczonych usług przy zachowaniu konkurencyjnych warunków finansowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług.

Ranking Rzeczpospolita 2011

Ranking kancelarii prawniczych opublikowany w czasopiśmie Rzeczpospolita 15 kwietnia 2011 roku

Ranking Rzeczpospolita 2012

Ranking kancelarii prawniczych opublikowany w czasopiśmie Rzeczpospolita 17 kwietnia 2012 roku:

Ranking Rzeczpospolita 2014

Ranking kancelarii prawniczych opublikowany w czasopiśmie Rzeczpospolita w 2014 roku:

Ranking Rzeczpospolita 2015

Ranking kancelarii prawniczych opublikowany w czasopiśmie Rzeczpospolita w 2015 roku:

Ranking Rzeczpospolita 2016

Ranking kancelarii prawniczych opublikowany w czasopiśmie Rzeczpospolita w 2016 roku:

Ranking Rzeczpospolita 2017

Ranking kancelarii prawniczych opublikowany w czasopiśmie Rzeczpospolita w 2017 roku: